Wysokie Apartamentyw Sercu Wrocławia

Apartamenty / soft lofty

Nowa Papiernia

Prestiżowa inwestycja w sercu Wrocławia

Nowa Papiernia to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sercu Wrocławia, która dała nowe życie dwóm historycznym budynkom z 1889 roku oraz zainspirowała powstanie trzeciego, w podobnym stylu. Obecnie mieści się w nich 129 wyjątkowych loftów i apartamentów.

Do czerwca 2018 roku deweloper planuje rozbudowę Nowej Papierni o 2 kolejne budynki, nawiązujące stylem do historycznego charakteru obiektu, w których zaoferuje 156 nowych apartamentów w ekskluzywnym, autorskim standardzie wykończenia Ultra Nova. Inwestycja znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia spokój w centrum miasta. Całość osiedla jest ogrodzona i monitorowana.

Nową Papiernię zaprojektowała czołowa wrocławska pracownia architektoniczna AP Szczepaniak, która zadbała o wyjątkowy charakter inwestycji. Zarówno budynki Nowej Papierni, jak i części wspólne nawiązują do industrialnego, niepowtarzalnego stylu loftów. Dużym atutem inwestycji są ceglane wykończenia oraz beton dekoracyjny użyte w częściach wspólnych.

html5 video converter by EasyHtml5Video.com v3.9.1
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ARCHITEKTURĘ PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIEGO WE WROCŁAWIU

Apartamenty i soft lofty

Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki 142

metraże
30-92 m²
pokoje
1/2/3/4
ceny już od
295 000 zł
wysokość pomieszczeń
wysokie okna
balkon lub zielony taras
opcjonalnie wykończenie w standardzie Ultra Nova
loftowy charakter inwestycji
ogrodzone i monitorowane
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ARCHITEKTURĘ PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIEGO WE WROCŁAWIU
Nowa Pula57apartamentów
Zakończenie budowyczerwiec 2018
Budynek C1
Apartamenty
od 30 do 80
galeria apartamentów w standardzie ultra nova
Budynek C2
Apartamenty

od 38 do 95

galeria apartamentów w standardzie ultra nova

Standard Ultra Nova

Autorski koncept wykończenia apartamentów

Obejmuje on kompleksową usługę projektanta wnętrz oraz designerskie materiały wykończeniowe, w tym - podłogi z paneli 4 klasy ścieralności, betonowe tynki ozdobne, dekoracyjne cegły, ultra nowoczesne płytki ceramiczne na ścianę o fakturze 3D oraz tapicerowane panele wykorzystywane, jako element dekoracyjny dodający wnętrzom przytulności i stylowego klimatu.

Istnieje możliwość zakupu wybranych apartamentów bez wykończenia - szczegóły w biurze sprzedaży.

Przykładowe aranżacje apartamentów

Lokalizacja

Nowa Papiernia to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Wrocławia, aby mieć wszystkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki.

Mieszkańcy Nowej Papierni, którzy chcą korzystać z uroków miejskiego życia docenią szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji.

Przedmieście Oławskie to historyczna część Wrocławia zlokalizowana pomiędzy Niskimi Łąkami, a dworcem głównym, która przed II wojną światową stanowiła najbardziej reprezentacyjną część miasta. Sporo z tego klimatu zachowało się do dzisiaj, w tym przepiękne, secesyjne kamienice oraz stylowe obiekty przemysłowe, które dziś przeżywają swoją drugą młodość.

Miejsce z klimatem

w historycznej dzielnicy

Apartamenty i soft lofty

w kultowej Nowej Papierni

Poznaj przyszłych sąsiadów

Same ciekawe osobowości

Nowa Papiernia to taka cicha enklawa, do której z chęcią będę wracał i spokojnie odpocznę.

Grzegorz Właściciel restauracji w Poznaniu

To miejsce z niezwykłym klimatem i historią. Jeździmy po świecie i wszędzie szukamy właśnie takich uliczek, jak tutaj, takich samych zaułków, uwielbiamy je. Przedmieście Oławskie to dobre miejsce do życia, a córka będzie miała blisko do szkoły.

Jolanta Trenerka i coach

Zmęczyłem się wynajmowaniem i tym, że nie mogę mieszkania urządzić po swojemu, stworzyć w nim miejsca, które będzie naprawdę moje.

Paweł Dekorator wnętrz w firmie Sharda Home

RED Development to doświadczony, polski deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i w Poznaniu. Założyciele firmy mają rozległe doświadczenie także w realizacji projektów deweloperskich na bardzo wymagających rynkach Nowego Jorku, Bostonu czy Chicago i wykorzystują to wnosząc powiew świeżości do polskich inwestycji. W rezultacie osiedla mieszkaniowe sygnowane marką RED Development zdobywają uznanie zarówno nowych użytkowników, jak i jurorów międzynarodowych konkursów, takich, jak np. prestiżowe International Property Awards. Dotychczas RED Development zrealizował w Polsce ponad 1000 mieszkań, apartamentów i loftów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej, na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Zadzwoń!
+48 519 588 606

pn.-pt. 08:00-17:00 | sb. 10:00-13:00

lub w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu się z działem sprzedaży

ZAPRASZAMY DO BIURA NOWEJ PAPIERNI: ul. Gen. T. Kościuszki 116-118,50-439 Wrocław

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zadzwoń!
+48 519 588 606

Zostaw kontakt
Oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu[...], na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.