Ostatnie apartamenty z panoramicznym widokiemw centrum Wrocławia

od 465 tys. zł

Apartamenty i soft lofty

Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki 142

Plac Grunwaldzki
Politechnika Wrocławska
Dworzec PKP
kultowa, wieloktronie nagradzana inwestycja
loftowy charakter inwestycji
wysokie okna
wysokość pomieszczeń
gotowy apartament pokazowy
studio z tarasem i widokiem panoramicznym
od 343 000
2 pokoje
od 345 000
3 pokoje
od 426 700
4 pokoje
od 726 000
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ARCHITEKTURĘ PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIEGO WE WROCŁAWIU

Nowa Papiernia

Prestiżowa inwestycja w sercu Wrocławia

Nowa Papiernia to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sercu Wrocławia, która dała nowe życie dwóm historycznym budynkom z 1889 roku oraz zainspirowała powstanie trzeciego, w podobnym stylu. Obecnie mieści się w nich 129 wyjątkowych loftów i apartamentów.

Do września 2018 roku deweloper planuje rozbudowę Nowej Papierni o 2 kolejne budynki, nawiązujące stylem do historycznego charakteru obiektu, w których zaoferuje 156 nowych apartamentów w ekskluzywnym, autorskim standardzie wykończenia Ultra Nova. Inwestycja znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia spokój w centrum miasta. Całość osiedla jest ogrodzona i monitorowana.

Nową Papiernię zaprojektowała czołowa wrocławska pracownia architektoniczna AP Szczepaniak, która zadbała o wyjątkowy charakter inwestycji. Zarówno budynki Nowej Papierni, jak i części wspólne nawiązują do industrialnego, niepowtarzalnego stylu loftów. Dużym atutem inwestycji są ceglane wykończenia oraz beton dekoracyjny użyte w częściach wspólnych.

html5 video converter by EasyHtml5Video.com v3.9.1

spójrzna swójWrocław

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ARCHITEKTURĘ PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIEGO WE WROCŁAWIU
Nowa Pula40apartamentów
Budynek C1
Apartamenty
od 30 do 80
Budynek C2
Apartamenty

od 38 do 92

Lokalizacja

Nowa Papiernia to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Wrocławia, aby mieć wszystkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki.

Mieszkańcy Nowej Papierni, którzy chcą korzystać z uroków miejskiego życia docenią szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji.

Przedmieście Oławskie to historyczna część Wrocławia zlokalizowana pomiędzy Niskimi Łąkami, a dworcem głównym, która przed II wojną światową stanowiła najbardziej reprezentacyjną część miasta. Sporo z tego klimatu zachowało się do dzisiaj, w tym przepiękne, secesyjne kamienice oraz stylowe obiekty przemysłowe, które dziś przeżywają swoją drugą młodość.

Miejsce z klimatem

w historycznej dzielnicy

Apartamenty i soft lofty

w kultowej Nowej Papierni

Poznaj przyszłych sąsiadów

Same ciekawe osobowości

Nowa Papiernia to taka cicha enklawa, do której z chęcią będę wracał i spokojnie odpocznę.

Grzegorz Właściciel restauracji w Poznaniu

To miejsce z niezwykłym klimatem i historią. Jeździmy po świecie i wszędzie szukamy właśnie takich uliczek, jak tutaj, takich samych zaułków, uwielbiamy je. Przedmieście Oławskie to dobre miejsce do życia, a córka będzie miała blisko do szkoły.

Jolanta Trenerka i coach

Zmęczyłem się wynajmowaniem i tym, że nie mogę mieszkania urządzić po swojemu, stworzyć w nim miejsca, które będzie naprawdę moje.

Paweł Dekorator wnętrz w firmie Sharda Home

RED Development to doświadczony, polski deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i w Poznaniu. Założyciele firmy mają rozległe doświadczenie także w realizacji projektów deweloperskich na bardzo wymagających rynkach Nowego Jorku, Bostonu czy Chicago i wykorzystują to wnosząc powiew świeżości do polskich inwestycji. W rezultacie osiedla mieszkaniowe sygnowane marką RED Development zdobywają uznanie zarówno nowych użytkowników, jak i jurorów międzynarodowych konkursów, takich, jak np. prestiżowe International Property Awards. Dotychczas RED Development zrealizował w Polsce ponad 1000 mieszkań, apartamentów i loftów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej, na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RED - Real Estate Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 53/120, 00-697 Warszawa;

Zadzwoń!
+48 519 588 606

pn.-pt. 08:00-17:00 | sb. 10:00-13:00

lub w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu się z działem sprzedaży

ZAPRASZAMY DO BIURA NOWEJ PAPIERNI: ul. Gen. T. Kościuszki 116-118,50-439 Wrocław

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zadzwoń!
+48 519 588 606

Zostaw kontakt
Oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu[...], na temat produktów oferowanych przez firmę RED - Real Estate Development i spółki zależne. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RED - Real Estate Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 53/120, 00-697 Warszawa;

zamknij