< powrót do listy aktualności

 
Wieczór Inspiracji

Wieczór Inspiracji to niebanalne spotkanie miłośników designu, sztuki, wina i oczywiście wyjątkowych przestrzeni loftowych. W bogatym programie przewidziano warsztaty z przedstawicielem Zieta Prozessdesign, loterię z atrakcyjnymi nagrodami i poczęstunek. Wieczór będzie też okazją, żeby poznać wyjątkowe wnętrza mieszkań i loftów Nowej Papierni i skorzystać z promocji. Przewidziano:

 

Widowiskowo zapowiadają się warsztaty na żywo:

 

Do it yourself – upiecz sobie wieszak. Oskar Zięta znalazł metodę, jak podzielić się radością tworzenia produktu z jego ostatecznym użytkownikiem i jak w najprostszy sposób wytłumaczyć na czym polega technologia FIDU. Wycięte komputerowo dwa kawałki cienkiej stali, zespawane na krawędziach pod wpływem sprężonego powietrza lub temperatury zmieniają swoją formę, stając się obiektem przestrzennym 3D. Wypieczony HOT PIN może być wykorzystany jako wieszak lub jako oryginalną dekorację ściany. Niezależnie, czy zdecydujemy się na klasyczne gotowe PIN-y, czy HOT PIN-y, którym formę nadamy w domowym piekarniku, otrzymamy produkt całkowicie unikatowy.

 

Szczegółowy program imprezy:

 

 

Nagrody w loterii ufundowała perfumeria Douglas (Magnolia Park), restauracja Pod Papugami, biuro dekoracji ściennych PIXERS, marka dermokosmetykówRevitacell, Port Lotniczy Wrocław i Oskar Zięta.

 

Spotkanie ma charakter zamknięty. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 8 września 2014 r.: Ewa Piechota, e.piechota@red-development.pl, 516 199 620516 199 620.

 

Wieczór Inspiracji. Czas: 11 września 2014 r.  godz. 19:00. Miejsce: Galeria Wnętrz Krakowska 31, Wrocław.NAGRODY:

NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O PROMOCJACH?