Nowa Papiernia to przyjazne i oryginalne sąsiedztwo. Mieszkają tu indywidualiści, którzy szukają przestrzeni nietypowej. Wybierają połączenie klimatu poprzemysłowych wnętrz z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ich zbiorowy portret byłby niezwykle różnorodną mozaiką – różniący się w szczegółach, ale mający także wiele cech wspólnych. Mieszkańcy loftów i soft loftów są często przedstawicielami zawodów kreatywnych. Wśród nich znajdzie się: grafik, specjalista z branży IT, adwokat czy naukowiec. Dlaczego wybierają Nową Papiernię? Decyduje:
  • loftowy charakter lokali,
  • wysokie, otwarte wnętrza,
  • oryginalność inwestycji,
  • lokalizacja w historycznej dzielnicy.

 
Kiedy zobaczyłam Nową Papiernię na rzutach i wizualizacjach, projekt od razu mnie przekonał. Pewnie dlatego, że Nowa Papiernia myśli,podobnie jak ja, designem.

Dorota
doktor nauk humanistycznych,
specjalistka w zakresie projektowaniakomunikacji społecznej

Do biura Nowej Papierni trafiłem przypadkiem. Jak tylko zobaczyłem makietę, wiedziałem, że będę tu mieszkał. To był impuls. Nowa Papiernia to ekskluzywne lofty dostępne dla każdego.

Mateusz
marketingowiec i pasjonat
nowych technologii, freelancer

Na razie mam ustalony układ pomieszczeń i szczegóły dotyczące funkcjonowania. Na opracowanie aranżacji przyjdzie czas niedługo.

Magdalena
studentka AWF

To miejsce z niezwykłym klimatem i historią. Jeździmy po świecie i wszędzie szukamy właśnie takich uliczek, jak tutaj, takich samych zaułków, uwielbiamy je. Przedmieście Oławskie to dobre miejsce do życia, a córka będzie miała blisko do szkoły.

Jolanta
trenerka i coach

Nowa Papiernia to taka cicha enklawa, do której z chęcią będę wracał i spokojnie odpocznę.

Grzegorz
właściciel restauracji w Poznaniu

W lofcie szczególnie podoba nam się czerwona cegła. Nie chcieliśmy jej zakrywać, ponieważ tworzy wyjątkowy klimat.

Anna i Przemysław z synkiem Szymonem
kontroler finansowy i programista

Zmęczyłem się wynajmowaniem i tym, że nie mogę mieszkania urządzić po swojemu, stworzyć w nim miejsca, które będzie naprawdę moje.

Paweł
dekorator wnętrz w firmie Sharda Home

Szukałam nietypowego miejsca na kancelarię, ale żadne biuro mi nie odpowiadało. Nie chciałam klasycznej kancelarii, wybrałam coś zupełnie innego. W Nowej Papierni odnalazłam otwartą i przyjazną dla klientów przestrzeń.

Justyna
adwokat w JMK Kancelaria Adwokacka

Obecnie wszystkie mieszkania wyglądająidentycznie, trudno było się na coś zdecydować. Ale jak zobaczyłem lofty Nowej Papierni, od razu wiedziałem, że to jest to. Inny klimat, inny świat. To Nowy Jork we Wrocławiu.

Stefan
student Akademii Medycznej

Szukałam ofert mieszkań w całym Wrocławiu. Żadna mi nie odpowiadała. Kiedy zobaczyłam Nową Papiernię na stronie internetowej, od razu się zakochałam. Loft da mi przestrzeń i poczucie wolności. Dodatkowo zamieszkam blisko centrum, co ma dla mnie ogromne znaczenie.

Marcelina
Office Manager w firmie Pixers

Wybrałam loft, bo zawsze podobały mi się wiekowe budynki. Jako że jestem architektem postanowiłam sama go urządzić.

Katarzyna
architekt

Uwielbiam Przedmieście Oławskie, dlatego szukałam mieszkania tutaj. Trudno jednak było znaleźć dobrą ofertę w odpowiedniej cenie. Pod tym kątem lofty Nowej Papierni bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.

Anna
produkuje filmy
do gier komputerowych

Mieliśmy jasno sprecyzowaną listę, jakie powinno być nasze mieszkanie: wysokie, jasne, przestronne, z własną duszą i w dobrej lokalizacji. NowaPapiernia spełniała wszystkie warunki.

Jadzia i Piotr
pracownicy ITNAGRODY:

NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O PROMOCJACH?