Wysokie apartamenty/soft lofty w sercu Wrocławia


Ultra Nova to jedyne soft lofty we Wrocławiu. W ofercie mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe.

Budynki i części wspólne nawiązują stylem do loftów Nowa Papiernia, wielokrotnie nagradzanych w kraju i za granicą.

Oferta soft loftów jest bardzo elastyczna. Przemyślane układy mieszkań pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań oferowanych jako studio.

 

Zobacz aktualne promocje  

Wysokie mieszkania - LOFTY we Wrocławiu

 

Powierzchnia (m2)
od do
min. 31, max. 105 m2
Liczba pokoi

1

2

3

4
Wybierz piętro

1

2

3

4

5

6

7

Wysokie apartamenty/soft lofty w sercu Wrocławia

Ultra Nova to jedyne lofty, soft lofty oraz apartamenty stylizowane loftami usytuowane w centrum Wrocławia. Wysokie mieszkania w Nowej Papierni to wnętrza z duszą – wspaniała okazja dla osób, które poszukują oryginalnego charakteru lokali.

W ofercie mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe o wysokości od 2,8 do 4m, dostępne w budynku C1, C2,Budynku B i „Kamienicy Pod Pelikanme” o powierzchni od 30 do 95 m2. Cena już od 323 tys. zł

Oferta loftowych apartamentów oraz soft loftów na sprzedaż jest bardzo elastyczna. Przemyślane układy mieszkań pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań oferowanych jako studio. Wysokie mieszkania cieszą się popularnością ze względu na imponującą przestronność oraz możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni. Ręcznie robiona cegła we wnętrzach  oraz użycie dekoracyjnego betonu dodaje charakteru i niepowtarzalnego klimatu, z kolei duże okna pozwalają na lepsze doświetlenie pomieszczeń.

Wysokie apartamenty i soft lofty na sprzedaż w Nowej Papierni (budynek C2) to wnętrza wykończone w ekskluzywnym, autorskim standardzie Ultra Nova. Znajdują się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku z windą. Wybrane loftowe apartamenty są również dostępne z tarasami lub balkonami, z których roztacza się niesamowity widok Wrocławia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować swój „zielony kącik” na świeżym powietrzu. Budynki i części wspólne nawiązują stylem do niepowtarzalnego, industrialnego stylu loftów Nowej Papierni, wielokrotnie nagradzanych w kraju i za granicą.

Nowa Papiernia to również idealne miejsce do prowadzenia biznesu w niepowtarzalnych wnętrzach, wykończonych XIX-wieczną cegłą. Lofty które powstają na parterze oryginalnego pofabrycznego budynku wyróżniają się wysokimi na 4 metry pomieszczeniami, posiadają duże okna o wysokości 3,7m oraz oryginalną XIX-wieczną cegłę we wnętrzach. Lofty będą gotowe już w 2018 roku.NAGRODY:

NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O PROMOCJACH?