lokale inne niż wszystkie

W historycznej dzielnicy Wrocławia - Przedmieściu Oławskim powstały nietypowe lokale usługowe. Mają ściany oraz stropy z zabytkowej, oryginalnej XIX-wiecznej cegły i są wysokie na 4 metry. To oferta dla osób, które szukają niepowtarzalnych wnętrz do prowadzenia biznesu.

 

 

WYSOKOŚĆ LOKALI - 4 M

DAJE MOŻLIWOŚĆ

WYKONANIA ANTRESOLI

 

lokalizacja

Lokale usługowe znajdują się na parterze loftowego budynku, który jest częścią osiedla Nowa Papiernia. Mają duże witryny i niezależne wejścia z patio do każdego lokalu, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W pierwszym etapie inwestycji powstało 129 loftów i mieszkań. Jesienią rusza drugi etap budowy, który powiększy osiedle o kolejne 140 lokali. Nowa Papiernia znajduje się przy głównym ciągu komunikacyjnym (ul. Pułaskiego i Kościuszki) i w zasięgu wielu centrów biznesowych czy handlowych, m.in. Aquarius Business House, Silver Tower Center, Grunwaldzki Center, Galerii Dominikańskiej. Od wrocławskiego Rynku dzieli ją zaledwie 2 kilometry, a żeby dojść do Dworca Głównego czy PKS wystarczy ok. 10 minut. W otoczeniu loftowego osiedla funkcjonują różne biura usługowe, a w najbliższym sąsiedztwie skupia się branża medyczna.

 

Przestrzeń
dla wymagających

To idealna lokalizacja dla:

  • prestiżowych biur adwokackich, architektonicznych
  • gabinetów stomatologicznych,
  • klimatycznych restauracji,
  • medycyny estetycznej czy day SPA.

 

 

mapa_small
Powieksz mapę >>

 

 

twój biznes w lofcie

W ofercie 4 lokale usługowe o powierzchniach

od 36 do 121 m2

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym, oraz komórki lokatorskiej, która może pełnić funkcję magazynu lub archiwum.

 

 

potencjał dzielnicy

Przedmieście Oławskie weszło w etap rewitalizacji i intensywnego rozwoju. To przyciągnie zarówno nowych mieszkańców, jak i przedsiębiorców. Po zrealizowaniu nowych inwestycji do 25-tysięcznego Przedmieścia Oławskiego dołączy 6 tys. nowych mieszkańców.

 

 

Budynek B - parter

 

 

KONTAKT

Izabela Marzol

RED Real Estate Development

TEL: +48 506 200 772