< powrót do listy aktualności

 

Świętujcie z nami!

 

To będzie sobota pełna wrażeń i okazji, żeby bliżej poznać Nową Papiernię oraz zdobyć atrakcyjne nagrody. Przyjdźcie na „Święto ul. Oławskiej”, już 19 września od godz. 12:00.

 

Dlaczego ul. Oławska? To ważny szlak Wrocławia – miejsce kultury, gastronomii i biznesu, a co najważniejsze, miejsce, które się odradza i zaczyna ponownie tętnić życiem. Nowa Papiernia angażuje się w inicjatywy, które przyczyniają się do zmiany tkanki miejskiej. Ponadto ul. Oławska jest łącznikiem Starego Miasta, Placu Dominikańskiego, a w końcu Przedmieścia Oławskiego, dzielnicy, która przechodzi metamorfozę, m.in. za sprawą Nowej Papierni.

Dlaczego warto przyjść na „Święto ul. Oławskiej”? Program przewiduje m.in. paradę jazzową, pokazy gotowania na żywo, pokazy mody, warsztaty dla dzieci i dorosłych, spacery historyczne, a także wernisaż galerii fotograficznej.

Nasze hostessy, będą informowały o promocjach w Nowej Papierni. Przewidzieliśmy też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (ufundowane przez Nową Papiernię i Max Fliz) w czasie finału święta w klubie Vertigo, w którym o g. 20:00 odbędzie się koncert Bartek Miarka & Tomek Nitribitt Group. Wystarczy, że zostawicie swoją wizytówkę lub dane kontaktowe. W przerwie koncertu rozstrzygniemy loterię.

Warto przyjść – dla koncertu, ale też dlatego, że dla gości wieczoru przygotowaliśmy specjalny rabat, który będzie obowiązywał do 10 października!

Zapraszamy do Nowej Papierni oraz na „Święto ul. Oławskiej”.

 

Program święta:

12:00 Start

12:30 Parada Jazzowa Dixie Tiger's Band

13:00 Spacer historyczny po Oławskiej I

13:50 Pokaz Mody

14:00 Spacer historyczny po Oławskiej II

14:30 Pokaz barmański

15:15 Warsztaty jazzowe z Magdaleną Zawartko

16:30 Spacer historyczny po Oławskiej III

17:00 Wernisaż wystawy fotografii miejskiej

20:00 Finał Święta, koncert: Bartek Miarka & Tomek Nitribitt Group (Veritgo, ul. Oławska 13)

 

PONIŻEJ ZDJĘCIA LAMP FIRMY MAX FLIZ, KTÓRE BĘDĄ DO WYGRANIA PODCZAS KONCERTU O GODZINIE 20:00NAGRODY: