< powrót do listy aktualności

 

Zrób zdjęcie Papierni i wygraj nagrodę!

Ruszył Tydzień Wrocławskich Loftów, a przy okazji ogłaszamy konkurs na magiczne zdjęcie Nowej Papierni. Do wygrania kolacja dla dwóch osób we wrocławskiej restauracji.

TERMIN 19 - 31 sierpnia 2015

Poprzez konkurs na magiczne zdjęcie Nowej Papierni chcemy pokazać nasze osiedle jako miejsce, które odzyskuje piękno Przedmieścia Oławskiego. To właśnie będzie zadanie uczestników. Zachęcamy do robienia zdjęć Nowej Papierni, a także najbliższej okolicy.

 

Magia fotografii

Najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane na facebookowym fanpage’u Nowej Papierni, a autor najlepszego otrzyma nagrodę: podwójne zaproszenie o wartości 150 zł do restauracji Pod Papugami. Zdjęcia należy przesyłać do 31 sierpnia na adres mejlowy: konkurs@red-development.pl.

Dla ułatwienia zadania w sobotę 21 sierpnia w godzinach od 10 do 13 konkursowicze będą mogli wejść do loftu A241, z którego tarasów widać panoramę Wrocławia i dachy kamienic. Stamtąd będą mogli zrobić zdjęcia Nowej Papierni, a także magiczne ujęcia miasta. Chętnych do wejścia do loftu prosimy o wcześniejszy kontakt z działem sprzedaży w celu umówienia godziny.

 

POBIERZ REGULAMIN KONKURSUNAGRODY: