< powrót do listy aktualności

 

Mamy pozwolenie na użytkowanie

 

Właściciele loftów i mieszkań mogą się już bez przeszkód wprowadzać do swoich wymarzonych lokali, a kolejni potencjalni mieszkańcy mają gwarancję bezpiecznego zakupu w gotowej inwestycji. Nowa Papiernia uzyskała pozwolenie na użytkowanie wszystkich budynków!

 

Wydane przez nadzór budowlany pozwolenie na użytkowanie oznacza, że dopięliśmy już wszelkich formalności związanych z zakończeniem budowy. Pozwolenie jest ostateczne i dotyczy zarówno budynków loftowych, jak i obiektu New Line.

Właściciele lokali - jeśli oczywiście zdążyli się już urządzić – mogą bez przeszkód się wprowadzić i korzystać z wyjątkowego uroku Nowej Papierni. Z kolei osoby, które przymierzają się do kupna loftu lub wysokiego mieszkania New Line, mają gwarancję pełnego bezpieczeństwa przy zakupie. Po finalizacji umowy od razu otrzymają klucze do wybranego lokalu. Droga formalności jest prosta:

 

Dla klientów, którzy zamierzają się kredytować:

 

Dla klientów, którzy mają 100% wkładu własnego:

 

 Najważniejsze, że nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów, np. związanych z ubezpieczeniem kredytu hipotecznego.

W ofercie warto zwrócić uwagę na loft A111. Ma powierzchnię 86 mkw., ponadprzeciętną wysokość 3,4 m, ściany i stropy łukowe z oryginalnej XIX-wiecznej cegły, a dodatkowo wysokie okna i portfenetry – do 3,2 m – znakomicie naświetlają wnętrza i optycznie powiększają przestrzeń. Na wyposażeniu jest dębowy parkiet firmy Parador oraz designerskie grzejniki Zehnder Charlestone. Rozważyć zakup warto tym bardziej, że do 30 czerwca loft jest dostępny w promocji – aż 40 tys. zł taniej! ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Pełna oferta dostępna jest tutajNAGRODY: