< powrót do listy aktualności

 
Mieszkanie pokazowe
Mieszkanie pokazowe
Mieszkanie pokazowe

Wprowadź się do gotowego

 

Najwyższej jakości ręcznie robiona cegła i beton dekoracyjny, designerskie meble BoConcept i kuchnia Duncan. Nasze wyjątkowe mieszkanie pokazowe New Line jest już dostępne w sprzedaży. To jedyna okazja, żeby kupić w pełni wykończony, ponadprzeciętnie wysoki lokal w specjalnej cenie – aż o 40 tys. zł taniej.

 

W maju do zdobycia jest jedyne wykończone mieszkanie New Line. Pokazowy lokal (D212) znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Ma powierzchnię ponad 64 mkw. i dziesięciometrowy taras, a sufit znajduje się wyżej niż w typowych mieszkaniach. Jego aranżacją zajął się profesjonalny architekt wnętrz, który stworzył projekt minimalistyczny i nowoczesny.

Niezwykle ciekawie prezentuje się rozkład pomieszczeń – kuchnia w centrum zapewnia wygodę użytkowania, a taras relaks na świeżym powietrzu. Mieszkanie zostało wykończone w standardzie New Line. Do wykończenia zastosowaliśmy m.in.:

 

Całkowity koszt wykończenia mieszkania pokazowego New Line wyniósł 140 tys. zł. Jego cena powinna więc wynieść 590 tys. zł. Jednak w maju przygotowaliśmy specjalną promocję. Do końca miesiąca mieszkanie jest dostępne w cenie 550 tys. zł, czyli aż 40 tys. zł taniej!

 

Ponieważ lokal jest wykończony i w pełni wyposażony, wystarczy odebrać klucze i od czerwca można się wprowadzać.

W majowych promocjach dostępne są także inne mieszkania New Line oraz lofty:  tutajNAGRODY: