< powrót do listy aktualności

 
Tydzień otwarty
Tydzień otwarty

KIEDY: od poniedziałku 20 kwietnia do soboty 25 kwietnia

 

W SOBOTĘ 25 kwietnia czekamy na Państwa na terenie budowy Nowej Papierni przy ul. Kościuszki 142. Będzie można zobaczyć gotowe osiedle i wejść do niesprzedanych mieszkań.

 

CZEKAJĄ RABATY NAWET DO 10%

 

Nie dzień, a cały tydzień drzwi otwartych i specjalne promocje tylko w Nowej Papierni. Od poniedziałku 20 kwietnia zapraszamy do oglądania inwestycji oraz trzech wyjątkowych loftów i wysokiego mieszkania New Line. Przygotowaliśmy rabaty, a także coś, czego nikt wcześniej nie widział.

 

Realizacja loftów i mieszkań New Line już się zakończyła. Gotowe budynki Nowej Papierni robią ogromne wrażenie, o czym warto się przekonać na własne oczy. Będzie to można zrobić już w poniedziałek 20 kwietnia – wtedy rozpoczniemy tydzień otwartych drzwi. Jakie przygotowaliśmy atrakcje?

  • Trzy gotowe budynki i zielone patio – przyjazna przestrzeń do życia w podwórzu na Przedmieściu Oławskim
  • Mieszkanie inspirowane klimatem loftów w nowym budynku New Line – w czasie tygodnia drzwi otwartych będzie je można z 10% rabatem – to aż 38 tys. zł!
  • Trzy lofty zrealizowane w pięknej fabryce papieru z XIX wieku – w czasie tygodnia drzwi otwartych będzie je można kupić z rabatem 15 tys. zł
  • Wnętrza loftów zostały specjalnie zaaranżowane przez architekta wnętrz Nowej Papierni

Na sufitach znajduje się beton, który znakomicie kontrastuje z cegłą na ścianach. Jest też niespodzianka. W promocyjnych loftach wybrane ściany z cegły zostały pomalowane na biało – na świecie ta koncepcja znajduje zastosowanie, a w Nowej Papierni została wykorzystana po raz pierwszy (jeszcze nikt tego nie widział). Warto zobaczyć ten standard na żywo.

 

Powierzchnie dostępnych loftów mają od 42 do 60 mkw. Mieszkania są gotowe do odbioru.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy najpierw do biura sprzedaży. Tydzień otwartych drzwi potrwa od 20 do 25 kwietnia. Pracujemy od godz. 8.00 do 17.00. W sobotę od 10:00 do 14:00.

 

 
 

 NAGRODY: