< powrót do listy aktualności

 
Pomagamy

Koncert gwiazd i aukcja – pomóż chorym na raka

 

Chcesz sprawdzić, jak się żyje w loftowym mieszkaniu New Line, a przy okazji pomóc wrocławianom z chorobą nowotworową? Weź udział w charytatywnym koncercie gwiazd i aukcji Nowej Papierni. Dochód z imprezy zostanie przekazany Fundacji Dolnośląskie Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji.

 

Na niezwykły koncert charytatywny zaprasza Dolnośląskie Centrum Psychonkologii i Rehabilitacji. We wtorek 17 lutego na scenie Capitolu wystąpią: Justyna Szafran, Natalia Lubrano, 13 w samo południe, Paśko i zespół CO TO, Alicja Janosz - retro projekt, Jadwiga Tomczyńska, Tadeusz Nestorowicz, Teresa Kachniarz.

Dodatkowo odbędzie się aukcja, w której nagrodę ufundowała Nowa Papiernia. Do wygrania weekend w lokalu New Line – w pełni wykończonym, wysokim mieszkaniu loftowym - oraz designerski stolik kawowy od BoConcept.

Koncert i aukcję poprowadzi Mariusz Kiljan. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz wrocławian z chorobą nowotworową.

 

POBIERZ REGULAMUN WEEKENDU W NOWEJ PAPIERNI

 

Zaproszenia na imprezę są płatne: 50 zł i 100 zł. Można je nabyć:

 

- w biurze Fundacji przy ul. Piłsudskiego 34 a we Wrocławiu poniedziałek-piątek 16;00-18;00

- Teatr Capitol na godzinę przed koncertem

- płatne przelewem na konto Fundacji Dolnośląskie Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji

 

BANK PKO SA 79 1240 1994 1111 0010 4108 0600. (E-mail z potwierdzeniem wpłaty prosimy wysłać na adres fundacja@dcpir.pl, w treści wpisując liczbę i nominał zaproszeń; potwierdzenie rezerwacji zostanie odesłane w mejlu zwrotnym).

Bilety będą do odebrania na godzinę przed koncertem w foyer Capitolu.

 

Czas: 17 lutego 2015, godz. 19.

Miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67NAGRODY: