< powrót do listy aktualności

 

Zobacz lofty i mieszkania New Line – dzień otwarty

 

Zapraszamy na dzień otwarty w Nowej Papierni. Obejrzysz zarówno lofty w budynkach po dawnej fabryce, jak i loftowe mieszkania New Line. W tym drugim przypadku zobaczysz wachlarz możliwości, jakie daje standard New Line – jedno z mieszkań jest w pełni wykończone.

 

KIEDY: SOBOTA 07 luty, godziny 10:00 - 14:00

 

GDZIE: BUDOWA NOWEJ PAPIERNI ul. Kościuszki 142a

 

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ : CZEKAJĄ PROMOCJE CENOWE I BON NA ZAKUPY DO SALONU MAX FLIZ

 

 

Nową Papiernią warto zobaczyć z wielu powodów:

 

 

Wyremontowaliśmy budynki, szanując ich historię, z pietyzmem odnawiając części wspólne i dbając o pozostawienie oryginalnych elementów. Dzięki temu ściany i stropy loftów z ponad stuletniej cegły robią w loftach duże wrażenie. Budynki posiadają niepowtarzalny charakter, a jednocześnie nowoczesne i komfortowe dla mieszkańców rozwiązania.

Budowa New Line zakończy się w marcu, ale jedno z mieszkań już teraz zostało wykończone, tak aby pokazać możliwości, jakie dają wysokie wnętrza inspirowane loftami. Mieszkanie pokazowe ma bardzo ciekawy układ pomieszczeń. Kuchnia znajduje się na samym środku a wokół niej: salon, pokój gościnny pełniący również funkcję pracowni i i wygodna łazienka.

 

 

W sobotę 7 lutego zapraszamy na dzień otwarty. Umożliwimy zwiedzanie budynku New Line i budynku loftowego. Lofty w pofabrycznych budynkach są już gotowe, trwa realizacja obiektu New Line i prace na patio pomiędzy budynkami. Niemniej ten etap pozwala na swobodne poruszanie się i oglądanie Nowej Papierni. Pokażemy wolne lofty, części wspólne budynków i ich wyjątkowy standard, a także mieszkanie pokazowe New Line.

 

Dodatkowa zachęta:NAGRODY: