< powrót do listy aktualności

 

Ty decydujesz, ile zapłacisz za loft!

 

 

PRZYJDŹ 6 GRUDNIA NA LICYTACJĘ LOFTU NA BUDOWĘ NOWEJ PAPIERNI

 

 

 

WPŁAĆ WADIUM W WSYKOSCI 1000ZŁ (DO ZWROTU PO LICYTACJI)

 

 

I WYNEGOCJUJ AUTENTYCZNE MIESZKANIE LOFTOWE TAŃSZE NAWET O 71 tys. zł

 

 

W mikołajki 6 grudnia pod młotek pójdzie jeden z naszych loftów. Sprzedamy go za tyle, ile gotowi będziecie dać, a są też gratisy. W sumie na lofcie można zaoszczędzić aż 71 tys. zł! To jedyna w swoim rodzaju licytacja i już ostatnia szansa na loft w tej cenie.

 

Oczekujący na licytację loft znajduje się na drugim piętrze budynku A (SZCZEGÓŁY: http://www.nowapapiernia.pl/index.php/pl/oferta/oferta/). Ma 47 mkw. powierzchni, a balkon powiększa go o kolejne 7. W projekcie został podzielony na kuchnię łazienkę i ogromną przestrzeń mieszkalną, w której znalazł się salon oraz część sypialna, ale przyszły mieszkaniec będzie oczywiście mógł zaproponować własny układ. Najpierw jednak musi wygrać licytację.

 

 

Pierwotnie za metr kwadratowy loftu z aukcji trzeba było zapłacić 8856 zł. Całe mieszkanie kosztowało więc 415 tys. zł – aż 71 tys. zł więcej niż obecna cena wywoławcza! Zwycięzca licytacji będzie mógł bezpłatnie skorzystać z usług dekoratora wnętrz.

 

Przed przystąpieniem do licytacji należy wnieść wadium – 1000 zł – które po aukcji zostanie zwrócone.

Realizacja loftów zakończy się na przełomie 2014 i 2015 roku. To więc ostatnia szansa, żeby kupić loft w tak atrakcyjnej cenie – tuż przed zakończeniem inwestycji.

Loft wystawiony na licytację można oglądać od 1 grudnia. Należy się wcześniej umówić na wizytę w biurze Nowej Papierni.

 

W dniu aukcji będzie można również wejść na budowę i obejrzeć designerskie mieszkania w budynku New Line.  Zapraszamy wszystkich chętnych od godz. 9.00.

 

ZDJĘCIA MIESZKANIA LOFTOWEGO WYSTAWIONEGO NA LICYTACJĘ PONIŻEJ.

 

 

REGULAMIN AUKCJI

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA

WZÓR UMOWY DEWELOPERSKIEJNAGRODY: