< powrót do listy aktualności

 

Naprawiamy rowery i rozdajemy nagrody

 

Darmowy serwis rowerowy ponownie pojawi się we Wrocławiu,  żeby dokonać przegladów i  napraw - w tym sezonie już po raz ostatni, za to z konkursem, w którym do wygrania bedą rowerowe gadżety. Finał akcji już w sobotę 26 lipca w naszym biurze sprzedaży.

 

Darmowy serwis rowerowy pojawi się w sobotę 26 lipca na rogu ulic Pułaskiego i Kościuszki obok biura sprzedaży Nowej Papierni. Od godziny 10:00 do 16:00 na rowerzystów będzie czekało trzech wykwalifikowanych serwisantów, którzy bezpłatnie dokonają przeglądu roweru, regulacji mechanizmów oraz drobnych napraw, w tym:

 

 

-smarowanie łańcucha

-regulacja przerzutek

-regulacja hamulców

-sprawdzenie kasety

-sprawdzenie suportu

-sprawdzenie sterów

-montaż akcesoriów

-pozostałe czynności serwisowe do ustalenia na miejscu (do wykonania w miarę możliwości).

 

Finał akcji to nie tylko darmowy serwis rowerowy. Na miejscu będzie też można obejrzeć najmodniejsze miejskie rowery, a miłośnicy jednośladó mogą liczyć również na atrakcyjne nagrody, które będą do wygrania w finałowym konkursie.

 

Sklep RoweryStylowe.pl zasponsorował 11 nagrów. Na zwycięzców czeka designerska torba na rower, którą można przypiąć do bagażnika oraz równie łatwoe zdjać i przewiesić przez ramię, a także 10 wyjątkowych dzwonków na kierownice. Żeby wziąc udział w konkursie, należy przyjechać w sobotę do biura Nowej Papierni i wypełnić formularz z pytaniem: " Czy rowery stylowe pasują do Nowej Papierni? Dlaczego?" Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi.Roztrzygnięcie konkursu nastąpi w środę 30 lipca.

 

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

 

W poniedziałek 28 lipca na facebookowym profilu Nowej Papierni również ogłoszony zostanie konkurs. Do wygrania będzie ufundowana przez dewelopera stylowa sakwa rowerowa do przewieszenia na bagażniku. Roztrzygnięcie konkursu w czwartek 31 lipca.

 

Nagrody będzie można odebrać w biurze sprzedaży Nowej Papierni. Akcję zorganizowała Nowa Papierni i sklep RoweryStylowe.plNAGRODY: