< powrót do listy aktualności

 
KONKURS
KONKURS
KONKURS

100 rowerzystów w Nowej Papierni!

 

Nasz darmowy serwis rowerowy przeżywał w sobotę oblężenie, a do naszego mini warsztatu przy Nowej Papierni ustawiła się kolejka rowerzystów. Dokonywaliśmy przeglądów, napraw i rozdawaliśmy gadżety. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

 

W tym sezonie to była już ostatnia nasza akcja bezpłatnego przeglądu i napraw rowerów. W sobotę 26 lipca trzech wykwalifikowanych serwisantów przez sześć godzin dokonywało przeglądu i drobnych napraw. Miłośników jednośladów przybyło tak wielu, że serwisanci nie mieli chwili na odpoczynek. Kolejka rowerzystów ciągnęła się wokół biura loftów Nowa Papiernia - przy ulicy Pułaskiego, zakręcając dalej w Kościuszki.

 

Oczekiwanie umilała wystawa rowerów miejskich. Wszyscy chętni obejrzeli najnowsze modele, a także wzięli udział w konkursie. Do wygrania była designerska torba jednocześnie na rower i na ramię, a do tego 10 dzwonków na kierownicę - wszystko ufundowane przez RoweryStylowe.pl. Nalezało tylko odpowiedzieć na pytanie: Czy Stylowe Rowery pasują do Nowej Papierni? Dlaczego?

 

Nagrodę główną, czyli torbę otrzymuje Alicja Sawińska, która z prostą elegancją wyjaśniła: "Połączenie jak marzenie - styl i klasa są dziś w cenie. Chcesz móc zadać szyk na mieście? Loft i rower razem bierzże.."

 

Do kogo trafią kolorowe dzwonki? Oto lista 10 szczęśliwców:

 

1. Katarzyna Tokarek

2. Piotr Newlaczyl

3. Karolina Gawarecha

4. Katarzyna Geremesz

5. Tomasz Jankowski

6. Paula Bocciarelli

7. Maciej Rudnicki

8. Barbara Ratajczak

9. Aleksandra Seweryn

10. Marta Daszczyk

 

Nagrody można odebrać w biurze sprzedaży Nowej Papierni.Akcję zorganizowała Nowa Papiernia i RoweryStylowe.plNAGRODY: