< powrót do listy aktualności

 
Letnia PROMOCJA!
Letnia PROMOCJA!
Letnia PROMOCJA!

Pełne słońca dni i ciepłe, relaksujące wieczory – z uroków lata chcielibyśmy korzystać jak najdłużej. Wybierz apartament z tarasem lub ogródkiem i ciesz się bliskością natury i piękną panoramą Wrocławia przy zachodzie słońca każdego dnia o każdej porze roku!

W Nowej Papierni Ultra Novej mieszkania z tarasami zaczynają się już od 39 mkw. i kosztują tylko 299 tys. zł z wykończeniem w standardzie Ultra Nova High Basic. Dostępne na najwyższych kondygnacjach są prawdziwą gratką dla fanów niezapomnianych widoków – roztaczająca się z nich panorama Wrocławia zachwyca każdego dnia. Jednocześnie tarasy pozwalają na znaczące powiększenie przestrzeni użytkowej mieszkania. W Nowej Papierni Ultra Novej mamy tarasy o powierzchni przekraczającej 50 mkw., co stanowi niemal dwukrotne przedłużenie niektórych lokali – to mnóstwo miejsca do zabawy, aktywności i odpoczynku.

Już teraz wybierz apartament z tarasem w Nowej Papierni Ultra Novej i ciesz się bliskością natury i niezapomnianymi widokami każdego dnia. Promocja ograniczona w czasie! ZOBACZ SZCZEGÓŁYNAGRODY: