< powrót do listy aktualności

 

Letnia Noc Rabatów w Nowej Papierni

 

Balkon, taras czy ogródek? Sprawdź, która opcja będzie najlepsza dla Ciebie! Już 17 sierpnia zapraszamy na Letnią Noc Rabatów. Wypij lampkę wina o zachodzie słońca i zakochaj się w widokach Nowej Papierni. Wstęp wolny.

 

 

Już 17 sierpnia od godziny 17.00 zapraszamy na Letnią Noc Rabatów w Nowej Papierni. Odwiedzający nasze osiedle poznają na własne oczy zalety naszych tarasów i ogródków. Takie rozwiązanie jest dobre dla osób, które chcą przedłużyć swoje mieszkanie o dodatkową strefę wypoczynku oraz zyskać atrakcyjne miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W Nowej Papierni Ultra Novej znajdą się tarasy o powierzchni przekraczającej 50 mkw., co stanowi niemal dwukrotne przedłużenie niektórych lokali. Proponujemy również apartamenty z zielonymi ogródkami i wykończeniem w atrakcyjnej cenie od 299 tys. zł.

 

Podczas Letniej Nocy Rabatów w Nowej Papierni w centrum uwagi będą nie tylko balkony, tarasy i ogródki, ale również standard wykończenia, który oferujemy w cenie każdego apartamentu.  W naszym pokazowym soft lofcie zobaczą Państwo nasz wyraziste kolory, płytki 3D, pluszowe panele, ręcznie robioną cegłę i modny beton dekoracyjny.... Lokal został wykończony w standardzie Ultra Nova High Basic – to wysoka jakość wykonania z wykorzystaniem oryginalnych materiałów.

 

Letnia Noc Rabatów w Nowej Papierni

17 sierpnia, 17.00-21.00 (biuro sprzedaży będzie otwarte od 12.00)

Wrocław, ul. Kościuszki 142

ZapraszamyNAGRODY: