< powrót do listy aktualności

 
Targi Mieszkań

Odwiedź nasze designerskie stoisko w Hali Stulecia

Przyjdź i poczuj klimat Nowej Papierni Ultra Novej! 1-2 października jesteśmy na Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia. Czekamy na Ciebie pod numerem I14 od 10.00.

Nasi eksperci będą do dyspozycji uczestników Targów Mieszkań i Domów od godziny 10.00 do 17.00, przy designerskim stoisku I14. Specjalnie na jesienną edycję przygotowaliśmy wyjątkową ofertę -  apartamenty z wykończeniem będzie można kupić już za 6500 zł/mkw. To ostatnia szansa, by w ramach przedsprzedaży zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Uczestnicy na żywo zobaczą nasz popularny materiał wykończeniowy – pluszowe płyty, które w części stworzą nasze stanowisko. Oferowane są także jako jedna z możliwości wykończenia Ultra Nova High Basic (wśród między innymi ręcznie robionej cegły, betonu dekoracyjnego i płytek 3D).

Targi stworzą również niepowtarzalną szansę skorzystania z naszego wygodnego i oszczędnego system płatności 10/90. 10% wartości nieruchomości wpłaca się po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, a pozostałą część przy odbiorze kluczy.

Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu to jedna z najważniejszych imprez branżowych. Uczestnicy zapoznają się z dużym wyborem ofert mieszkań i domów, spotykają się z doradcami oraz biorą udział w merytorycznych prelekcjach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu
1-2 października, godz. 10.00-17.00
Hala Stulecia, ul Wystawowa 1, stanowisko I14
Zapraszamy!NAGRODY: