< powrót do listy aktualności

 
Last minute
Last minute
Last minute

Klimat XIX-wiecznej fabryki papieru, trzy sypialnie i salon, ponadprzeciętna wysokość, aż dwa tarasy – to jedynie kilka zalet naszego ostatniego gotowego soft loftu. Tylko teraz jest tańszy o 80 tys. zł! Ruszaj w wyjątkową podróż do Nowej Papierni – z biletem tylko w jedną stronę.

Soft loft jest gotowy do zamieszkania. Powstał w jednym z dwóch budynków po wybudowanej w 1889 roku fabryce papieru. Oryginalne pofabryczne elementy łączą się tutaj ze współczesnymi rozwiązaniami. Przypominają o dawnej historii tego miejsca i sprawiają, że panuje tutaj niepowtarzalny klimat.

Powierzchnia 103 mkw. to aż trzy sypialnie, duży dwustronny salon oraz osobną kuchnię. Soft loft został zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Duże okna i 3m wysokość lokalu -  podkreślają industrialny klimat, sprawiają, że wnętrza są bardzo dobrze nasłonecznione, a przy tym pozwalają wyjść na zewnątrz z każdego pomieszczenia.

Soft loft ma aż dwa tarasy. Łącznie mają powierzchnię ponad 80 mkw. Takie rozwiązanie jest idealne dla osoby, które chce przedłużyć swoje mieszkanie o dodatkową strefę wypoczynku oraz zyskać atrakcyjne miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Soft loft znajduje się na ostatniej kondygnacji budynku, dzięki czemu przyszli właściciele będą się cieszyć widokiem na panoramę Wrocławia.

Nie przegap takiej okazji – skontaktuj się z nami już teraz, umów się na prezentację.NAGRODY:NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
O PROMOCJACH?