< powrót do listy aktualności

 

Stań się części historii. Weź udział w Dniach Otwartych Lokalnego Biura Rewitalizacji i włącz się w działania, które odmienią Przedmieście Oławskie. Zapraszamy 16-19 listopada 2016 r. Wstęp wolny.

 

Przedmieście Oławskie zostało objęte programem rewitalizacji. Oznacza to, że w najbliższych latach realizowane tu będą różnorodne działania zmierzające do poprawy jakości życia i zamieszkania - na przykład remonty podwórek i kamienic, zagospodarowanie nabrzeży Oławy, tworzenie miejsc aktywności dla mieszkańców.

 

We Wrocławiu powstało właśnie Lokalne Biuro Rewitalizacji. Będzie miejscem pracy, spotkań, doradztwa, dyskusji i wymiany doświadczeń. Już 16-19 listopada 2016 r. zorganizowane zostaną tutaj Dni Otwarte. Uczestnicy poznają plany rewitalizacji Przedmieścia Oławskiego i podyskutują o możliwościach włączenia się w działania na rzecz poprawy otoczenia mieszkaniowego.

 

Warto przypomnieć, że rewitalizację części Przedmieścia Oławskiego zakłada także projekt poszczególnych etapów Nowej Papierni. Całość koncentruje się nie tylko na zagospodarowaniu wnętrz starej fabryki na lokale mieszkalne i wybudowaniu nowych miejsc mieszkaniowych, ale również na odrestaurowaniu najbliższej okolicy inwestycji - w tym elewacji sąsiednich kamienic i podwórek.

 

Włączając się w projekt rewitalizacji zaplanowany przez miasto, deweloper RED Real Estate Development chce poprawić warunki życia nie tylko dla mieszkańców swojego osiedla, ale również całej dzielnicy. Wszystko po to, by Przedmieście Oławskie odzyskało dawny blask.

 

Dni Otwarte Lokalnego Biura Rewitalizacji

16-19 listopada 2016 r.

Godz. 12.00-16.00 (16-18 listopada) i godz. 14.00-18.00 (19 listopada)

Wrocław, ul. Aleksandra Hercena 13

Zapraszamy!NAGRODY: