< powrót do listy aktualności

 

 

Nowa Papiernia skrycie zaprasza

 

Lubisz czasem skryć się w domowym zaciszu, ale jednocześnie być w centrum uwagi? Przyjdź do Skrytki Vintage Cafe Bar już 15-16 grudnia w godz. od 15.00 do 18.00. Będziemy czekać na Ciebie z wyjątkową ofertą i prezentem.

 

Nowa Papiernia Ultra Nova to inspirująca przestrzeń do życia dla osób, które chcą uniknąć zgiełku, a przy tym pragną cały czas znajdować się w samym sercu miasta. Taka jest też Skrytka Vintage Cafe Bar, z którą już 15-16 grudnia połączymy siły.

 

W godz. 15.00-18.00 goście Skrytki będą mogli liczyć na ofertę specjalną – ceny apartamentów w Nowej Papierni Ultra Novej od 299 tys. zł. Dzięki temu zaoszczędzą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Taki apartament ma powierzchnię 39 mkw. – dwa przestronne pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój i balkon.

 

Uczestnicy spotkania poznają też bliżej tę wyjątkową w skali kraju inwestycję. Nie zabraknie ekspertów, którzy opowiedzą o wykończeniu lokalu w cenie apartamentu, a także o bezpłatnych poradach stylisty wnętrz.

 

Przy wyjściu każdy otrzyma wyjątkowy prezent - słoik z konfiturą Skrytki Vintage Cafe Bar. Na tym nie koniec atrakcji. Goście wydarzenia, którzy otrzymają konfiturę, zostaną zaproszeni do konkursu „Dzień w Skrytce, noc w Nowej Papierni”. Do wygrania obiad w Skrytce i nocleg w Nowej Papierni! Jak je wygrać?

 

Wystarczy wykorzystać słoik z konfiturą i pokazać klimat Nowej Papierni na zdjęciu. Zwycięzcą zostanie autor najbardziej klimatycznej fotografii. Na propozycje czekamy do końca roku w komentarzach pod postem konkursowym na fanpage’u Nowej Papierni na Facebooku.

REGULAMIN_AUKCJA_DZIEŃ W SKRYTCE NOC W NOWEJ PAPIERNI_2017

 

Skrytka Vintage Cafe Bar

Wrocław, ul. Grunwaldzka 12

Czwartek i piątek – 15-16 grudnia, godz. 15.00-18.00

Zapraszamy – nie może Cię zabraknąć!NAGRODY:NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
O PROMOCJACH?