< powrót do listy aktualności

 

Nowa Papiernia nagrodzona!

Nowa Papiernia projektem najlepszej rewitalizacji! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w tej kategorii w prestiżowym konkursie „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015”.

 

Konkurs organizuje Polski Związek Firm Deweloperskich. Nowa Papiernia zdobyła w nim pierwsze miejsce w kategorii projektu najlepszej rewitalizacji, pokonując Garnizon w Gdańsku (drugie miejsce) i warszawski Rebel One Soho Factory (trzecie miejsce).

To dla nas szczególnie ważne wyróżnienie. Nowa Papiernia od początku dba o to, by rewitalizacja dawnych zabudowań i przestrzeni wokół była wzorcowa. Nasze wysiłki zostały docenione przez Polski Związek Firm Deweloperskich, czyli grono rzetelnych firm, za którymi stoi jakość realizowanych inwestycji.

Prestiżowy konkurs PZFD ma na celu „wyróżnienie projektów, które stwarzają idealne warunki do mieszkania, gwarantują użyteczność, są przyjazne dla środowiska oraz zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju, ale również współgrają z nowoczesnym rytmem dynamicznie zmieniających się miast”. Konkurs honorowym patronatem objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

 

Autorem projektu Nowa Papiernia jest Pracownia Projektowa AP Szczepaniak.NAGRODY: