Targi Mieszkań

Targi Mieszkań

Odwiedź nasze designerskie stoisko w Hali Stulecia. Przyjdź i poczuj klimat Nowej Papierni Ultra Novej! 1-2 października jesteśmy na Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia.

więcej >>
Noc rabatów

Noc rabatów

Już w najbliższą środę 17 sierpnia rusza letnia noc rabatów w Nowej Papierni. Czekamy na Państwa w naszym apartamenc ie pokazowym na terenie inwestycji od 17:00 do 21:00.

więcej >>
Letnia PROMOCJA!

Letnia PROMOCJA!

Pełne słońca dni i ciepłe, relaksujące wieczory – z uroków lata chcielibyśmy korzystać jak najdłużej. Wybierz apartament z tarasem lub ogródkiem i ciesz się bliskością natury i piękną panoramą Wrocławia przy zachodzie słońca każdego dnia!

więcej >>
KONKURS!

KONKURS!

Najpierw naprawialiśmy, teraz odpicujemy! Trwa konkurs „Odpicuj swój rower”. Róbcie zdjęcia i piszcie, co chcielibyście zmienić w rowerach.

więcej >>
RABATY do 60 tys.

RABATY do 60 tys.

Okres przedsprzedaży soft loftów Ultra Nova to super promocyjne ceny. Rabaty sięgają nawet 60 tys. zł. Warto sprawdzić naszą ofertę, bo to jedyny moment w inwestycji w którym wybór jest tak duży!

więcej >>
Tydzień loftów!

Tydzień loftów!

Tydzień loftów! Od 16 do 20 maja zapraszamy na Tydzień gotowych loftów w Nowej Papierni. Zobaczcie osiem ostatnich loftów oraz apartamentów i sięgnijcie po wyjątkowe rabaty.

więcej >>
Wykład

Wykład

Industrialna lampa, gołe żarówki, a może betonowa ściana? Dowiedz się, jak urządzić lub ozdobić mieszkanie w loftowym stylu. Opowiedzą o tym wrocławskie blogerki „Pani to potrafi”. Wstęp wolny!

więcej >>

Dzień otwarty

Jak prezentuje się gotowy loft w odrestaurowanej fabryce papieru? Przyjdź, przekonaj się osobiście i sięgnij po 40 tys. zł rabatu. Już w sobotę 9 kwietnia dzień otwarty w Nowej Papierni!

więcej >>NAGRODY: