Wystawa

Wystawa

Pop-up exhibition w loftowych wnętrzach Nowej Papierni. Ta wystawa pojawi się tylko na jeden dzień. Wysmakowane erotycznie zdjęcia i surowe tło XIX-wiecznej cegły. Tylko 10 marca. Wstęp wolny. Zapraszamy!

więcej >>
Targi

Targi

Pluszowa Ultra Nova na targach w Hali Stulecia!

Ultra Nova i designerskie pluszowe stoisko znajdziecie w weekend na Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia. Szukajcie nas pod nr I14. Zapraszamy!

więcej >>
I Nagroda

I Nagroda

Nowa Papiernia projektem najlepszej rewitalizacji! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w tej kategorii w prestiżowym konkursie „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015”.

więcej >>
Kamienica

Kamienica

Nowa Papiernia się rozbudowuje. Przy ul. Kościuszki powstanie kamienica Pod Pelikanem. Znajdzie się tu 15 mieszkań typu studio z wysokimi oknami oraz industrialnym wykończeniem.

więcej >>
SUPERRABATY

SUPERRABATY

Listopad w Nowej Papierni oznacza nowe, superpromocyjne ceny. Rabaty sięgają nawet 80 tys. zł. Warto sprawdzić naszą ofertę, bo to już ostatnie lofty oraz wysokie apartamenty z dużymi tarasami!

więcej >>
Biznes w lofcie

Biznes w lofcie

Loft A121 Nowej Papierni doskonale nadaje się na kancelarię adwokacką, w której klienci poczują się wyjątkowo. Jego ceglano-betonowe wnętrze ma niezwykle oryginalny, ale też ekskluzywny charakter. Teraz dostępny w cenie o 25 tys. zł niższej!

więcej >>
Święto Oławskiej

Święto Oławskiej

Świętujcie z nami! To będzie sobota pełna wrażeń i okazji, żeby bliżej poznać Nową Papiernię oraz zdobyć atrakcyjne nagrody. Przyjdźcie na „Święto ul. Oławskiej”, już 19 września od godz. 12:00.

 

 

więcej >>
Konkurs

Konkurs

Ruszył Tydzień Wrocławskich Loftów, a przy okazji ogłaszamy konkurs na magiczne zdjęcie Nowej Papierni. Do wygrania kolacja dla dwóch osób we wrocławskiej restauracji. TERMIN 19 - 31 sierpnia 2015

więcej >>NAGRODY: