Apartamenty 

Nowa Papiernia to ekskluzywne apartamenty we Wrocławiu, znajdujące się przy na Przedmieściu Oławskim. To jedyna w swoim rodzaju inwestycja w regionie, także w obrębie miasta Wrocław. Inwestycja została zrealizowana przy ul. Kościuszki 142a. W dwóch budynkach po dawnej fabryce papieru z XIX wieku powstały lofty, a obok wyrósł nowy budynek New Line z mieszkaniami inspirowanymi klimatem loftów. Obiekt New Line oferuje wysokie apartamenty na sprzedaż o wysokim standardzie. Nową Papiernię zrealizował deweloper RED Real Estate Development. Dawna fabryka papieru przeszła długą drogę do odzyskania pierwotnego uroku. Inwestor odrestaurował dwa do niedawna zaniedbane budynki, zamieniając je w nowoczesne apartamenty o industrialnym charakterze. Powstały autentyczne lofty – z historyczną cegłą na ścianach i łukowymi stropami, których charakter jest nie do podrobienia.

Obok loftowych budynków wyrósł obiekt New Line z apartamentami na sprzedaż. Deweloper RED zrealizował w nich wysokie mieszkania, które są inspirowane loftami. Wyremontowana została także przestrzeń pomiędzy budynkami. Powstało zielone patio i tarasy dla mieszkańców.

W budynku loftowym A powstały 53 lofty, w budynku B – 23 i 4 lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze, natomiast w budynku New Line – 53 mieszkania. W sumie 129 apartamentów na sprzedaż niemal w centrum Wrocławia. Lofty są wysokie – nawet do 4 metrów. Wyjątkowego charakteru nadają oryginalne łukowe stropy, a dzięki dużym oknom i portfenetrom pomieszczenia są dobrze naświetlone. Mieszkańcy mogą się tutaj poczuć swobodnie. Apartamenty New Line również wyróżniają się poprzemysłowym klimatem. Do ich wykończenia został użyty m.in. beton dekoracyjny oraz autentyczna cegła.

Niedługo rozpocznie się realizacja kolejnego etapu Nowej Papiernii, który powiększy osiedle o ok. 140 apartamentów. Przekonaj się, że Wrocław - miasto stu mostów jest wyjątkowym miejscem do zamieszkania dla wyjątkowych ludzi.NAGRODY: