RED Real Estate Development to międzynarodowa firma deweloperska. Mamy doświadczenie zdobyte na światowych rynkach, zrealizowaliśmy wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działamy z powodzeniem od 10 lat. Inwestujemy w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzimy realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie budujemy nowe mieszkania i lofty.

Warszawa to jedno z głównych miejsc naszej działalności. W dzielnicy Ursus wybudowaliśmy już 450 mieszkań, a obecnie realizujemy kolejny etap – osiedle Alpha Park (180 mieszkań). Ponadto zrealizowaliśmy m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (130 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (130 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie planujemy kolejny etap tej inwestycji. RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Do 2014 roku wybudowaliśmy ponad 700 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 mkw. powierzchni usługowych.
 
 
Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto
Skupiamy się na uważnym doborze atrakcyjnych mieszkaniowo lokalizacji i najwyższej jakości wykonania – zgodnie z mottem „mieszkania – inwestycja na lata”. Wnosimy nowe życie w przestrzeń miasta – rewitalizujemy zaniedbaną przestrzeń, zagospodarowujemy nietypowy teren, wnosimy nową jakość – Standard Plus. Deweloper RED buduje nowe mieszkania, lofty – odmienia miasto.


 
 
  • Standard Plus w RED Development Standard Plus - dbamy o najwyższy standard realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, skupiając się na budowie, a kończąc na przekazaniu mieszkania dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
  • Współpraca ze sprawdzonymi partnerami Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, wykorzystujemy najlepsze i ekologiczne materiały, tak aby zaoferować solidne gotowe mieszkania.
  • Atrakcyjna lokalizacja Dla naszych mieszkań wybieramy atrakcyjne lokalizacje z dobrą komunikacją miejską.
  • Zagospodarowanie terenu i zieleni Zagospodarowujemy i dbamy o przestrzeń wspólną.
  • Komfort od dewelopera Naszym mieszkańcom zapewniamy komfort i spokojną przyszłość.
  • Mieszkania i apartamenty za uczciwą cenę od RED Deweloper Na rynku nieruchomości RED jest synonimem solidnego budownictwa za uczciwą cenę.
 

 


NAGRODY: