Nowa Papiernia znajduje się na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. To dzielnica z bogatą historią, piękna architektonicznie i posiadająca swój niepowtarzalny charakter. Znajdziemy tu regionalnych rzemieślników, lokalne sklepy, w których mieszkańcy są przez sprzedawców rozpoznawani, a na każdym kroku natkniemy się na ślady dawnej architektury i miejskiego życia sprzed lat.
 
Z Nowej Papierni do wrocławskiego Rynku dojdziesz w zaledwie kilkanaście minut. Jeszcze szybciej do pięknych terenów rekreacyjnych nad rzeką Oławą. Z kolei spacer do dworca głównego PKP i PKS zajmie ok. 10 minut.
 
Nowa Papiernia zlokalizowana jest w podwórzu między kamienicami, przy ul. Kościuszki 142 (a-e). Lokalizacja w drugiej linii zabudowy jest gwarancją ciszy i spokoju w centrum miasta. Tuż obok znajduje się główny ciąg komunikacyjny (ul. Pułaskiego). Jesteśmy w zasięgu wielu centrów biznesowych i handlowych. W sąsiedztwie można znaleźć liczne sklepy, plac targowy oraz gabinety stomatologiczne, poradnie medyczne i punkty usługowe. 200 m od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy i parking Wrocławskich Rowerów Miejskich.
 
Na Przedmieściu Oławskim żyje ok. 25 tys. mieszkańców.Nowe inwestycje przyciągną ponad 6 tys. nowych. Dodatkowo rewitalizacja tej historycznej wrocławskiej dzielnicy przyciągnie drobną przedsiębiorczość, fundacje czy organizacje pozarządowe, podnosząc jakość życia wszystkich.

W sąsiedztwie Nowej Papierni zlokalizowane są warsztaty rzemieślnicze, lokalne sklepy i punkty usługowe, często funkcjonujące na Przedmieściu Oławskim od wielu lat.To wyróżnia dzielnicę na tle innych obszarów miasta.
 
Do Ultra Novej można się dostać liniami tramwajowymi nr 0P i 0L lub autobusami 114, 120 i A (linie dzienne) oraz 240 i 250 (linie nocne)
> Rozkład jazdy tramwajów
Szukając drogi dojazdowej samochodem, skorzystaj ze strony maps.google.pl Wejście do salonu sprzedaży na rogu ul. Kościuszki i Pułaskiego. Wjazd na bezpłatny parking od strony ul. Pułaskiego.


NAGRODY: