NAGRODY

Nowa Papiernia była wielokrotnie nagradzana, zarówno za swoją wyjątkową architekturę,jak i za rewitalizację dawnych zabudowań czy najwyższy standard realizacji inwestycji– również na arenie światowej.
 

Najlepsza Architektura Budynku Wielorodzinnego

– tak oceniono projekt Nowej Papierniopracowany przez wrocławskie biuroAP Szczepaniak w prestiżowym konkursieInternational Property Awards, w którymstartują projekty z całego świata.

Projekt Nowej Papierni zdobył nagrodęza 2014 rok dla regionu Europy.

Projekt najlepszej rewitalizacji

– zdobyliśmy pierwsze miejsce w tej kategoriiw prestiżowym konkursie „Najlepszy ProjektMieszkaniowy 2012-2015”. Konkurs organizuje olski Związek Firm Deweloperskich, czyli gronorzetelnych firm, za którymi stoi jakośćrealizowanych inwestycji.

 

QI Product

– tym tytułem, oznaczającym produkt najwyższej jakości, zostaliśmy wyróżnieni dwa razy z rzędu. Prestiżową nagrodę przyznała nam kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International (ostatni raz w 2014 roku). Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki,Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i KlubuPolskie Forum ISO 9000.NAGRODY: