Nowa Papiernia to projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie nieszablonowe rozwiazania w najwyższym standardzie. Aby podkreslić wyjątkowość inwestycji, przygotowaliśmy dla naszych obecnych i przyszlych klientów PRESTIGE CARD - kartę, która bedzie pomocna w trakcie urządzania wnętrz nowo zakupionych mieszkań.

Kartę otrzyma każdy, kto zdecyduje sie na zakup loftu lub mieszkania w drugim etapie Nowej Papierni - Nowa Papiernia Ultra Nova. Właściciele karty będą upowaznieni do otrzymania rabatów przy zakupie materialów służących wykończeniu i aranżacji wnętrz. Tak jak w przypadku realizacji calości inwestycji, postawilismy na jakosc, a nie ilosc. Dlatego partnerami naszego programu zostaly starannie wyselekcjonowane firmy, oferujące sprzęt i materiały najwyższej jakości, stanowiące doskonałe uzupełnienie loftowych i nowoczesnych wnętrz.
 
 
 
DARIUSZ STANEK
D.K. NOTUS
T:695672928
Projekt NOWA PAPIERNIA jest w całości finansowany przez bank BZ WBK


DORADZTWO KREDYTOWE
RED - Real Estate Development we współpracy z niezależnymi firmami doradczymi oferuje bezpłatną i szybką pomoc w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego, uwzględniającego indywidualną sytuację klienta.

Konsultanci pomogą Państwu w:
  • uzyskaniu wstępnej decyzji o możliwości otrzymania kredytu już podczas pierwszego spotkania;
  • wyborze najdogodniejszego systemu rat, okresu kredytowania oraz najkorzystniejszej waluty;
  • przygotowaniu i założeniu wniosków w wybranych bankach;
  • skompletowaniu dokumentów formalno-prawnych dotyczących nabywanej nieruchomości.


NAGRODY:NEWSLETTER
CZY CHCESZ OTRZYMYWAĆ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
O PROMOCJACH?