Loftowe apartamenty w centrum Wrocławia


Nowa Papiernia Ultra Nova to wysokie apartamenty utrzymane w klimacie loftów przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. W ofercie apartamenty 1-,2-,3- i 4-pokojowe.

Budynki i części wspólne nawiązują stylem do loftów Nowa Papiernia, wielokrotnie nagradzanych w kraju i za granicą.

Oferta Nowej Papierni jest bardzo elastyczna. Przemyślane układy mieszkań pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań oferowanych jako studio.

 

Zobacz aktualne promocje  

Wysokie mieszkania - LOFTY we Wrocławiu

 

Powierzchnia (m2)
od do
min. 31, max. 105 m2
Liczba pokoi

1

2

3

4
Wybierz piętro

1

2

3

4

5

6

7

Wysokie apartamenty/soft lofty w sercu Wrocławia

Ultra Nova to jedyne lofty, soft lofty oraz apartamenty inspirowane loftami, usytuowane w centrum Wrocławia. Wysokie mieszkania w Nowej Papierni to wnętrza z duszą – wspaniała okazja dla osób, które poszukują oryginalnego charakteru lokali.

W ofercie mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe o wysokości od 2,8 do 4m, dostępne w budynkach C1, C2, B i „Kamienicy Pod Pelikanem” o powierzchni od 30 do 95 m2.

Oferta loftowych apartamentów oraz soft loftów na sprzedaż jest bardzo elastyczna. Przemyślane układy mieszkań pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań oferowanych, jako studio. Wysokie mieszkania cieszą się popularnością ze względu na ponadstandardową wysokość i industrailny klimat inwestycji.

Wysokie apartamenty i soft lofty na sprzedaż w Nowej Papierni znajdują się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku z windą. Wybrane loftowe apartamenty są również dostępne z tarasami lub balkonami, z których roztacza się niesamowity widok Wrocławia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować swój „zielony kącik” na świeżym powietrzu. Budynki i części wspólne nawiązują stylem do niepowtarzalnego, industrialnego stylu loftów Nowej Papierni, wielokrotnie nagradzanych w kraju i za granicą.

Nowa Papiernia to również idealne miejsce do prowadzenia biznesu w niepowtarzalnych wnętrzach, wykończonych XIX-wieczną cegłą. Lofty które powstają na parterze oryginalnego pofabrycznego budynku wyróżniają się wysokimi na 4 metry pomieszczeniami, posiadają duże okna o wysokości 3,7m oraz oryginalną XIX-wieczną cegłę we wnętrzach.NAGRODY: